Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne elintézni,...

Hogyan lehetne elintézni, hogy legyen színjátszó kör az iskolámban?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy barátommal ilyesmiről, és szóba jött, hogy milyen jó lenne, ha lenne ilyen az iskolánkban. Valamilyen módon ezt el lehet intézni? Keresni kellene egy felnőttet (akár tanárt, bár nem hiszem, hogy köztük van ilyen), aki ért hozzá, hogy ő tartsa? Vagy csak kerítsünk még ilyen érdeklődésű diákokat, aztán hajrá? A segítséget előre is köszönöm! :))

2023. aug. 17. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban mindenképp szükséges felnőtt felügyelete, középiskolában elég csak összeülnötök.


Ha nincs tanár, aki elvállalja, be lehet hívni külsőst, ha az iskola engedi.

2023. aug. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kellett hozzá tanár gimiben is, a magyar tanárokat mindig sikerült meggyőzni róla, hogy tartsanak szakkört
2023. aug. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Mondjuk festesz egyet.


A színjátszó kör nem ugyanaz, mint a színjátszókör.

2023. aug. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én be akartam vezetni a portugál oktatást a sulimba, készítettem mindenféle felmérést, (rendkívül nagy volt az érdeklődés) aztán felkerestünk egy illetékes tanárt, akinek tovább kellett volna adnia az igazgatónak. Nem tette meg. Pár héttel később írtunk egy emailt a dirinek. Sose válaszolt rá. Pedig kész, többször is átgondolt terveket nyújtottunk elé.


Ezt nem azért írtam, hkgy elkeserítselek, de gondoltam jó, ha egy ilyet is látsz.


Szerintem keressétek fel (augusztus legvégén, szeptember elején, amikor kialakulnak a dolgok) sz ofőtöket, hogyan működik ez a sulitokban (gondolom nem ti szeretnétek vezetni) van-e tanár, aki kapacitálható.

2023. aug. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarszakon van dráma specializáció, nem kell azt gondolni, hogy egy magyarosnak ezt alapban tudnia kell. Nálunk is akartak a diákok, én megmondtam, hogy nem értek hozzá, nem csinálom. Megadtam a városi színjátszókör telefonszámát, megelégedtek ezzel. Aztán jött egy másik magyaros kollegina, aki drámát végzett, ő bevállalta. Szóval ehhez az kell, hogy legyen olyan tanár, aki ezt elvégezte. Meg hogy az iskola kifizesse neki, ugyanis, ha alapban megvan a kötelező óraszáma, akkor ingyen és bérmentve nem fogja elvállalni.
2023. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hányadikosok vagytok?
2023. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!