Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért ír egyik helyen 0...

Miért ír egyik helyen 0 pontot a felvi?

Figyelt kérdés
Pótfelvételin jelentkeztem, 1 szakot lehetett ugye csak megjelölni. Megjelöltem az önköltségeset és az államilag támogatott helyet is. Csak az első helyen megjelöltnél írja a pontomat, a második helyen pedig nullát ír, holott ugyanaz a szak, csak más a finanszírozási forma.

2023. aug. 22. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Mert a finanszírozási forma is jelenthet különbséget követelményekben. Írd le, hogy melyik egyetem, melyik szak, milyen tanrend.
2023. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Óvodapedagógia szak, levelező mindkettő.
2023. aug. 22. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Okés, ez már fél győzelem. De az lemaradt, hogy melyik egyetem. Illetve hogy sima, vagy nemzetiségi, illetve ha az egyetem több városban is indít, akkor melyik város.
2023. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Potfelvetelin, ilyet se lehet, csak egyet
2023. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy olvastam, hogy lehet. Tehát egy szakot lehet megjelölni, de ugyanazon szak esetén lehet az államit és a ktgtér-t is. Én is amikor adtam be, akkor olvastam.

(Ezt a felviről másoltam, igaz tavalyi, de most is ez volt írva, csak azt most nem találtam meg:

"A pótfelvételi eljárásban csakis egy felsőoktatási intézmény egyetlen képzésére lehet jelentkezni (ugyanazon szak állami ösztöndíjas és önköltséges formája egynek számít) a felvi.hu honlapról elérhető E-felvételiben 2022. augusztus 5-én éjfélig.")

(linkje: [link]



Kérdező

Nem tudom miért csak az egyik tételnél van ott pontszám. De a feljebb idézett szöveg alapján úgy gondolom, hogy mivel egynek számít, mindkettőre vonatkozik, habár nem úgy látszik. aztán gondolom a pontkihirdetéskor kiderül melyikre jobban, bár az is lehet azért számít az mégis (habár egy a kettő finanszírozási forma), hogy melyiket jelölted elsőnek. De ez nem biztos, csak én gondolom.


Azért ha megtudsz valamit írd meg!

2023. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!