Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lefordítaná nekem valaki az...

Lefordítaná nekem valaki az alábbi mondatot? (angolról magyarra)

Figyelt kérdés

The seductive Aegina incites a sexual orgy. Spartacus and his men disrupt the orgy and rescue the slave women, including Phrygia.


Nem értem mi az az incites a sexual ory. Tovább értem, csak azért irtam oda azt is, hogy legyen valami értelme.


2010. okt. 16. 13:15
 1/1 A kérdező kommentje:

Na jó, a további résszel sem boldogulok...



Aegina discovers Spartacus’s camp and observes the lovers emerging from their tent the next morning. Aegina sends word to Crassus, who sends his army in pursuit. Internecine struggles break out among Spartacus’s forces. Finally, Crassus’s forces discover Spartacus and impale him upon their spears. Spartacus’s closest followers recover his body and carry it off while Phrygia mourns her loss.

2010. okt. 16. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!