Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunban fel tudok venni...

Neptunban fel tudok venni több tesi tárgyat?

Figyelt kérdés
Pl falmászást, és evezést is? A tájékoztatóban nem írtak erről semmit, a szaktársaim meg ugyanúgy nem tájékozottak ebben.

2023. aug. 29. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudsz. Elég nehéz általában bejutni rájuk, de ez egyetemtől függ. Az ELTE-n például vtn tárgykóddal találod meg őket a minden további intézményi tárgy között.
2023. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nalunk amikor a SOTEn meg csak 4 felev tesi volt kotelezo, akkor azt le lehetett tudni 2 felev alatt ugy, hogy egy felevben ket felevnyi tesit vettel fel, szoval igen.
2023. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk (DE) nem lehet. Van egy Testnevelés opció a tárgyfelvételnél, rákattintasz, ott jön fel a lista a különböző tesinek felvehető cuccokról, időpontokkal. Csak egyet tudsz így, ugyanúgy nem vehetsz fel két időpontnyi tesit (akkor se ha más, mint ahogy két időpontra nem veheted fel a lin.alg. gyak.ot.
2023. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, nalunk azert lehet (vagy lehetett korabban, azota mar valtozhatott), mert osszel testneveles I. es testneveles III. volt meghirdetve, tavasszal pedig II. es IV. is, es nem voltak beallitva az elokovetelmenyek (pl tesi IV utan is felvehetted az I-et).
2023. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, én is kettőt vettem fel egyszerre.
2023. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!