Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemsokára iskola és én 6ig...

Nemsokára iskola és én 6ig fent szoktam lenni amikor kelnem kéne,ha alvás nélkül megyek be évnyitóra mennyire lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

2023. aug. 30. 00:59
1 2
 1/14 hosszúhajú ***** válasza:
100%
hát kénytelen leszel előtte időbe menni, át kell állnod suliig. hogy mi lehet? kicsit talán szédülsz, lecsukódik a szemed, nem tudsz koncentrálni, lelassult leszel, fáj a fejed. belehalni nem fogsz, az orvosok 36 órázni is szoktak, orvosin is van hogy éjjel ügyelnek nem alszanak. csak szar. folyamatosan állj át, minden nap korábban picit hogy ne sokkold a szervezeted. muszáj rávenni magad mert nem csinálhatod egész tanév alatt. valami altató gyógytea vagy hasonló.
2023. aug. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm
2023. aug. 30. 02:26
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vélhetően úgy fogod magadat érezni mint a mosott sz@r de 1 alkalomtól nem lesz bajod
2023. aug. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig így járok nyáriszünet alatt. :D

Sulikezdés előtt általában egy héttel korábban elkezdem visszaszoktatni magam a normál ritmusba (én ezt úgy szeretem, hogy mindig egy kicsit később megyek aludni, először 6 helyett 9-kor, aztán 12-kor stb.., amíg el nem érem a 22 órát). De velem is sokszor megesett már, hogy hirtelen program miatt másnap "korán kellett kelni" és olyankor inkább nem szoktam lefeküdni. Ha a holtponton sikerül túllendülni, akkor én észre se szoktam venni, hogy már 24+ órája talpon vagyok, pedig se kávét, se energiaitalt nem fogyasztok. Ha először csinálod lehet, hogy a fejed kicsit fájni fog, de nagyobb bajod nem lesz tőle.

Autót viszont nehogy vezess!!!

2023. aug. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
16 vagyok nem vezetnék,csak nyáron mindig hajnalba alszok el és kicsit necces,hogy évnyitóra alvás nélkül megyek
2023. aug. 30. 16:00
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Holnap még csak évnyitó, meg pár óra az osztállyal, nem fogsz belehalni...
2023. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát nem lenne kellemes ott bealudni
2023. aug. 31. 22:43
 8/14 A kérdező kommentje:
pár óra?k.r.a sok
2023. aug. 31. 22:43
 9/14 hosszúhajú ***** válasza:
48%
egyébként az ember a saját kárán tanul legjobban. egyszer kipróbálod, utána már este 10 kor rohansz majd aludni mert olyan szar lesz. egyébként itt szoktak kezdődni az alvásproblémák, mert utána meg marhára nem leszel álmos este, de mégis kelni kell. nehéz kimászni belőle - tapasztalat. a hirtelen átállást meg nem tudja a szervezet kezelni. ezért fontos a folyamatosság.
2023. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"egyébként itt szoktak kezdődni az alvásproblémák, mert utána meg marhára nem leszel álmos este, de mégis kelni kell. nehéz kimászni belőle - tapasztalat. a hirtelen átállást meg nem tudja a szervezet kezelni. ezért fontos a folyamatosság."


Azért ne fesd az ördögöt a falra, annyira nem nehéz, nekem max 1 hét és visszaálltam mindig gond nélkül

2023. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!