Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor jön meg a vastag boríték...

Mikor jön meg a vastag boríték a felvételis dolgokról?

Figyelt kérdés
pénteken személyes beiratkozás, ma még semmit nem kaptam, pedig már hétfőn kihirdették az eredményeket, holnap délután kell felutaznom mert péntek reggel nemtudok felérni 9-re, és az online beiratkozást már a személyes előtt meg kell csinálni, mégis mit csináljak
2023. aug. 30. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem Ámerika...
2023. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
???
2023. aug. 30. 10:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Milyen vastag boríték????

Emailen kapod vagy sehogy. Felvettek és kész. A neptun kódomat is emailen kaptam meg, minden mást az egyetem oldalán írtak le. Semmit nem küldtek postán.

2023. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Manapság a legtöbb egyetem emailben küld minden tudnivalót. Ne a postást várd, inkább nézd meg a spam mappádat.
2023. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy azért késik mert az egyetemi amerikai focicsapat kabalafigurája és a pomponlányok dugóba kerültek, de várj türelemmel mert viszik neked a vastag borítékot a felvételiről!
2023. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mindenki ezt mondta meg írta hogy levélbe kapod meg az infókat, a koliról beiratkozásról meg a kódot, nincs az emailemen mert néztem
2023. aug. 30. 11:32
 7/7 A kérdező kommentje:
a beiratkozási emailben is az állt, hogy a levélben lesz a Neptun-kód stb
2023. aug. 30. 11:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!