Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van aki jelentkezni fog...

Van aki jelentkezni fog online órákra? Èrettsègi 2024

Figyelt kérdés

Szóval tiktokon is, meg facebookon is mindig làtom hogy teszik ki hogy indìtanan online òràkat.


Emelt töri ès emelt angol az a kèt emelt tàrgyam ami kicsit szàmomra fontosabb ès nehezebb is. A magyarra pl ötletem sincs hogyan kezdjek el kèszülni.


Nem nagyon szeretem az online òràkat de valòszinű màs vàlasztàsom nem lesz, ugyanis az iskolàban lèvő emeltes tanàrok nem foglalkoznak velünk úgy ahogy kellene...


Kèrdèsem : nektek bevàlt? Ha igen privàtban vagy akàr itt leìrnàtok melyik online òràra jelentkeztek valamint elèrhetősèget privàtban.



Köszönöm


2023. aug. 31. 02:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ma már az online oktatás általános és bevált. Pl. az én lányom így tanít angolt a nyelviskolában és a magántanítványait is angolból és történelemből. Most is van olyan diákja akit így készít el mindkét tárgyból.
2023. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell kitapasztalni, van akinek beválik, van akinek nem.

Én törire jártam tavaly így onlineban, viszont nekem nagyon nem jött be. Nem tudtam koncentrálni, állandóan elkalandoztam.

2023. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most sokszor làtom tiktokon valamint facebookon Horvàth Attila nevezetű tanàrt. Törtènelem ès magyar tanàr.

Nem tudom hogy vajon bevàllna e, vagy hogyan tanìt mert nem kis pènz lenne ez a tanfolyam. De ha edetleg vannak èrtèkes tapasztalatok akkor szívesen fogadom.

2023. szept. 6. 19:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!