Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valami ötletetek? Könyv...

Van valami ötletetek? Könyv csomagolásra keresek alternatívákat, többi lent. Egy középiskolás diák

Figyelt kérdés
Olyan probléma merült fel, hogy nem csomagolhatjuk be a tankönyveinket öntapadós borítóval. A könyveim 98%-a nem pontosan A/4-es vagy A/5-ös méretű, tehát a bújtatós borító ki van lőve. A régimódi csomagoló papíros megoldás sem játszik, mert azt is le kell ragasztani a könyv belsejénél, és ugye pont ezt kellene elkerülni.

2023. szept. 2. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
papírírószerben nincs akkora bújtatós ami jó rá? én gimis vagyok és volt már olyan év amikor nem is volt bekötve, persze az csak a lustaságom miatt volt, de ha más nem akkor hagyd úgy. vissza kell adni a könyveket, vagy mégis miért nem szabad bekötni? ez olyan hülyeség
2023. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A papírt meg tudod úgy ragasztani, hogy csak önmagához, és akkor a könyvről lejön majd.
2023. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

"A régimódi csomagoló papíros megoldás sem játszik, mert azt is le kell ragasztani a könyv belsejénél"

Nem kell.

Ha úgy csinálod, mint a DIY képen jobbra fent, akkor csak a csomagolópapírt ragasztod saját magához, a könyvhöz hozzá sem érsz.

[link]

2023. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es Nem jó rá egyik bújtatós se. Vagy nagy vagy kicsi :/

Szerintem is az lesz, hogy hagyom úgy ahogy van. Vissza kell majd adni és az öntapadós borítót leszednék róla, amit ugye a könyv belseje nem úszna meg sérülés mentesen a ragasztócsík miatt

2023. szept. 2. 15:41
 5/5 A kérdező kommentje:

2,3 Jó tudni, hogy lehet így is, de szerintem nem fogok ezzel szórakozni ha úgyis leveszik róla.



Köszönöm szépen mindenki válaszát

2023. szept. 2. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!