Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam 9.-ben még pótvizsgá...

Megbuktam 9.-ben még pótvizsgán, van rá bármilyen esély még ha nem is most azonnal de hogy vissza kerüljek az előző osztalyomba? Valami olyasmire gondolok hogy év végén leteszem az osztályozót a 10.-es anyagból és innen 9.-böl megyek velük 11.-be?

Figyelt kérdés
Ha nem is feltétlen ez de bármi esély rá hogy velük együtt érettségizzek és mintha meg se történt volna a bukás?

2023. szept. 3. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha egy tárgyból buksz pótvizsgán, akkor az összes tárgy tizedikes anyagát meg fogod tanulni osztályozóra, magad? Álmodj tovább.
2023. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha a pótvizsga sem ment, miből gondolod, hogy egyedül levizsgázol majd plusz egy évből? Kellemetlen, nyilván, de remélhetőleg találsz barátokat az új osztályodban is, inkább arra koncentrálj.
2023. szept. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Esélytelen. Inkább kezdj el megbarátkozni az osztáytársaiddal!


A kilencedikes anyag nem egy lehetetlen küldetés. Minden hülyének sikerül átmennie.

2023. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érvénytelen a bukás miatt a 9. osztályod, minden tantárgyból. Kettő évfolyam anyagából kellene levizsgáznod, megpróbálhatod, de én a helyedben arra fókuszálnék, hogy még egyszer ne bukjak meg.
2023. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4, te miről beszélsz? Elvégzi most a 9-et, abból nem kell vizsgázni...
2023. szept. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti nem azt kérdeztem hogy szerintetek meg tudom e csinálni hanem hogy egyáltalán lehetséges e ilyen lehetőséget kapni és nem arról van szó hogy hülye vagyok vagyis de mert lusta de én konkrétan 9 éve semmit nem tanultam iskolában sulin kívül csoda ha kinyitottam egy könyvet viszont tudom ha elkezdek tanulni van rá esély hogy még ezt a közel lehetetlent is megcsinálnám szóval az érdekel hogy egyáltalán ez lehetséges e ilyet kérni köszi puszi
2023. szept. 3. 23:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Jogilag nincs ilyen lehetőség, a bizonyítványban nem maradhat üresen 1 év.
2023. szept. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!