Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van tesiből felmentésem miért...

Van tesiből felmentésem miért nem fogadja el a tanár?

Figyelt kérdés
A térdem miatt kaptam teljes felmentést de a tanárom nem hagy békén. Azt mondja nincs olyan hogy nem kell tesizni és nem érdekli hogy az orvos mit mond. Most mit csináljak én vele a tesitanárom egyben az osztályfőnököm ezért sem értem miért piszkál. Fenyeget hogy nem érettségizhetek le és hogy osztályozó vizsgát kell tennem. Szerintetek mit csináljak?
2023. szept. 4. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha írásbeli felmentésed van, akkor azt mutassa meg a szülőd az igazgatónak.

Ez esetben nem kell osztályozó vizsgát tenni.

2023. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Viszont elóírhatnak gyógytestnevelés órát akár másik iskolában is.
2023. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, ki mentett fel? Mert csak az iskolaorvos teheti meg. Kezelőorvos ad javaslatot, de a végső beosztás (normál, gyógy, tf) az iskolaorvos kompetenciája.
2023. szept. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szakorvos irt papirt majd az iskolaorvos de azt mondta a tanárom hogy nem érdekli nincs olyan hogy valaki nem tesizik.
2023. szept. 5. 09:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, nyugi, ha osztályozóra akar küldeni, csak előveszed az iskolaorvos igazolását és ennyi. Nincs joga felülbírálni csak a pofája nagy.
2023. szept. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!