Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BGE KVIK-en hogyan kell...

BGE KVIK-en hogyan kell elképzelni a levelezős képzést? Eddig nappalin voltam, így nem igazán vagyok képben. Hálás lennék, ha valaki érdemben tudna segíteni!

Figyelt kérdés
Felvettem a tárgyakat, szombatra, és péntekre, jó sok ütközéssel, de mivel visszanézhetőek lesznek elvileg, így nem problémáztam rajta. Azonban az órarendem alapján nem minden héten lesz minden órám, sőt, azt mutatja, hogy lesz olyan tárgyam, ahol az első alkalom csak októberben, vagy épp novemberben kezdődik el. Ezek mennyire állják meg a helyüket?

2023. szept. 8. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ütközés gyanús. Levelezőn konzultációs rendet szoktak adni, és egy szak egy évfolyamának ritkán van több párhuzamos.
2023. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ok ha vmi tárgyad csak októberben kezdődik, blokkosítva van a legtöbb úgyhogy 1 nap max 2 különböző szokott lenni, idő mire minden sorra kerül. A sok ütközés viszont szerintem is gyanús, nem volt több opció is a tárgyfelvételnél időpontra? PSZK-n vagyok, ami olyan tárgy hogy sokan veszik fel másodjára azoknál pl volt egy megjegyzés hogy I vagy II. évfolyam számára.
2023. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!