Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ingyenes Okj-s képzésről ha...

Ingyenes Okj-s képzésről ha kiiratkozom akkor annak lesz valami következménye? Illetve hogy győzzem meg a döntésemről a szüleimet.

Figyelt kérdés

Jelenleg 13.osztályos vagyok és ápolói okj-t csinálom,most májusban érettségiztem.

Igazából jogra szeretnék továbbmenni,és 1 évig még szeretnék készülni az emeltekre.

Ezzel nem is lenne baj,de egyszerűen utálom az egészségügyet,nagyon megviselt a tavalyi gyakorlat testileg és lelkileg is,ráadásul amiatt az érettségire se tudtam annyit tanulni amennyit szerettem volna,és félek hogy most is ki fogok készülni,mert heti 3x is hajnalban kell kelni,ráadásul tényleg van célom és ezt az 1 évet keményen az emeltekre szeretnem fordítani,de mint megtapasztaltam ez emellett nemigen lesz kivitelezhető kikészülés nélkül,és 1000 százalékban biztos vagyok benne hogy jogra szeretnék továbbmenni az az álmom.

Még fontolgatom azt is hogy a felvételi meg a nyelvvizsga mellett,részmunkaidős állást is vállalok szóval nem lenne az hogy csak azért vagyok egy okj-n hogy legyek valahol.

Ezzel csak az a baj hogy apám hallani se akar róla,hiába próbálom neki megmagyarázni:(

Szerintetek ez jó ötlet,vagy ti mit csinálnátok a helyemben?



2023. szept. 8. 20:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!