Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az Eltén a Keleti nyelvek és...

Az Eltén a Keleti nyelvek és kultúrák Koreai szakirányra melyik választható érettségi tárgy ideálisabb?

Figyelt kérdés

Földrajz vagy Német?

Még két évem van gimiben és idáig nem tanultam németet de abból adódóan,hogy nyelv gondoltam több eséllyel vesznek fel.

Szerintetek két év alatt meg lehet tanulni németül egy érettségire vagy inkább felejtsem el és maradjak a földrjaznál?



2023. szept. 13. 21:26
A kérdező szavazást indított:
Német
Földrajz
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem beszéld át a továbbtanulást egy hozzáértővel, mert a koreai szakkal nem mész az égvilágon semmire. Valami normális szakmát válassz.


A német 2 év alatt teljesen esélytelen. Max. ha magántanárral nyomod heti min. 2 órában.


Ennyi erővel matekból is felkészülhetnél, és tanulhatnál valami piacképes cuccot.

2023. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Felvin ott van, milyen tárgyak közül lehet választani, a földrajz ide eleve nem lesz jó.

Egy teljesen új idegen nyelvhez 2 év kevés. Magyar, töri, angol például, ezekkel hogy állsz?

2023. szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Töriből és angolból emeltezni szeretnék.A kérdést pedig az ötödik választható tárgyra értettem és a töri angol magyar kötelező.
2023. szept. 13. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Más javaslatom van: szerintem kezdj el latint tanulni. Abból két év alatt eljuthatsz érettségi-szintre, és hasznos lesz neked a továbbiakban.
2023. szept. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!