Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bursa Hungarica miért nem...

Bursa Hungarica miért nem enged regisztrálni?

Figyelt kérdés

Mostmár tudom hogy Internet Explorerben kell intézni de ugyanúgy telefonon és laptopon ezt a hibát írja ki:


#[00528]# Hiba történt a művelet feldolgozása során.

'Neme' has a SelectedValue which is invalid because it does not exist in the list of items. Parameter name: value


Na most ha továbbnyomom hogy rendben, akkor pedig a következőt hozza be (angolról fordítva):


Leírás: Alkalmazáshiba történt a kiszolgálón. Az alkalmazás jelenlegi egyéni hibabeállításai megakadályozzák az alkalmazáshiba részleteinek távoli megtekintését (biztonsági okokból). A helyi szervergépen futó böngészők azonban megtekinthetik.


Részletek: Ha engedélyezni szeretné, hogy ennek a hibaüzenetnek a részletei megtekinthetők legyenek a távoli gépeken, hozzon létre egy <customErrors> címkét egy "web.config" konfigurációs fájlban, amely az aktuális webalkalmazás gyökérkönyvtárában található. Ennek a <customErrors> címkének a "mode" attribútumát "Off" értékre kell állítani.


Nem értem mi ez.


Amikor valahogy a szervezeti regisztráción kötöttem ki ott semmi hibát nem tapasztaltam, persze nyilván nem regisztráltam, diákként szeretnék.



2023. szept. 15. 20:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!