Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2012től változik a felvételi...

2012től változik a felvételi pontszámítás. Kötelező lesz egy természettudományos tantárgyból érettségizni. Infom már megvan de az 2012től nem termtud. Tárgy, kell nekem másikból érettségiznem majd?

Figyelt kérdés

Szóval nekem már megvan az info érettségim de ez 2012től nem lesz benne a term. tud. tárgyak között. Tehát kell nekem ezen kívül érettségiznem egy tt. tárgyból vagy akiknek 2012-ig megvan az info azt még beleszámolják?


Egyébként 5 évfolyamos gimi, az infot tavaly előrehozottan tettem le.


2010. okt. 17. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem nem kell mivel ez csak azokra vonatkozik akik 2012-ben érettségiznek, és te már tavaly leérettségiztél infóból igy neked az a választottad, amugy meg ha bizonytalan vagy irj egy mélt az oktatási hivatalnak ott pontosan megmondják, hogy mi az ábra
2010. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Éb meg úgy tudom, hogy visszamenőleg nem vezethetik be, tehát ez már azokra vonatkozik, akik akkor kezdik a gimit. Visszamenőleg elég szívás lenne, mert nekem pl egy term.tudományos tárgyam se lesz végig. Egyébként én is nyelvis voltam :D
2010. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!