Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyha ezeket a fajta témakörö...

Hogyha ezeket a fajta témaköröket kitanulnàm akkor mennyit keresnék velük témánként?

Figyelt kérdés

Ezek a fajta téma körök foglalkoztatnak ezek:

Filozófia

Manipuláció

Emberismeret

Személyiség típusok

Testbeszéd

Tudatalatti dolgok

Misztika , misztikum

Grafológia

Meg az amikor különböző dolgokról lehet megismerni személyeket, embereket mint pl.: színek, vagy valamit mi az ami érdekel és abba belelátni pl ha valaki ilyenfajta zenét hallgat akkor ő ilyen típusú, fajta ember

Megmagyarázhatatlan dolgok

Spirituális élet, dolgok

Meg még lenne egy pár csak most nem jut eszembe



2023. szept. 19. 22:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg még talán a számítástechnika bizonyos féle témakörökben
2023. szept. 19. 22:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit keres pontosan egy coopos eladó
2023. szept. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem az összesre gondoltam
2023. szept. 20. 05:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam , gondolom, hogy témakörönként ki mennyit keresnek?
2023. szept. 20. 09:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy egy témakört kitanulsz?

A fent felsoroltak nagy részének a pszichológiához van talán a legtöbb köze, de az egy szakma. Nem úgy néz ki, hogy elolvasol két könyvet és három cikket, hanem el kell végezni a képzést, és után pszichológus leszel. De akkor nem egy témakört tanulsz ki, hanem komplex és sokrétű tudásra teszel szert. Abból már meg tudsz élni. Abból, hogy random értesz a testbeszédhez, önmagában nem piacképes tudás.

Illetve áruld már el, hogyan tanulnád ki a "megmagyarázhatatlan dolgokat"...

2023. szept. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt csak érdeklődési témakörként írtam le.


Egyébként nem lehetne olyat csinálni, hogy egy fajta bizonyos egyedi képzés?

Pl.: személyiség típusok , vagy akár valami hr-es akinek van valami köze a humánbiológiához?

És persze olyan ami nem egyetemhez kötött de ha egyetemhez is lenne kötve ne legyen több mint 2 éves vagy akár valami OKJ képzés vagy hasonló

2023. szept. 21. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!