Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Október 26-án közigazgatási...

Október 26-án közigazgatási szakvizsgára elég időm lesz felkészülni, ha már most elkezdem?

Figyelt kérdés

Közigazgatásban dolgozom és mennem kell szakvizsgázni. Munka mellett, esténként tudok tanulni, illetve hétvégente is. Szerencsére a vizsga előtti héten itthon leszek és tudok tanulni majd.

Szerintetek ennyi idő alatt fel tudok készülni?

Munkahelyen elég sokat dolgozok, esténként fáradt is vagyok, de azért tanulok is.

Az anyag viszont rengeteg, több száz oldal.

Ki mennyire tud gyorsan tanulni? Mennyi időt szánnátok egy jelentősen nagy mennyiség megtanulására?


2023. szept. 20. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az elég lesz. Alapszakos záróvizsgára kb. egy hét alatt sikerült felkészülni, az is kb. a szakvizsga anyagának megfelelő volt mennyiségben. A szakvizsgára egy hétvégét sikerült szánnom, a vizsga előtti éjszaka nem aludtam és taknyom-nyálam egybefolyt a végére, de szerencsére meglett...ez mondjuk múlott a vizsgáztatón is, aki egyik tételemet sem hagyta, hogy a végéigmondjam (nem is sikerült volna).
2023. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sikerült?
nov. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére
nov. 16. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!