Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mehetek ezzel főiskolára?

Mehetek ezzel főiskolára?

Figyelt kérdés

Jelenleg estin érettségizem de tovább szeretnék majd tanulni pedagógiai asszisztens majd ennél is tovább viszont nem tudom ez miben más mint a nappali tagozat.

A feltétel a szakmunkás bizonyítvány volt és csak 4 tantárgyból fogunk érettségizni az 5.-nek a szakmunkás bizonyítvány lesz beszámítva.

(Matek, magyar nyelv és irodalom, nyelv és történelem)

Kell majd külön valamiből még pluszban érettségiznem ha óvónő vagy tanár szeretnék lenni? Vagy majd ezzel is jelentkezhetek főiskolára? Válaszaitokat előre is köszönöm.



2023. okt. 1. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Felvi.hu

Itt az adott kepzesnel nezd meg, hogy milyen erettsegi az elvart.

2023. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1

Keresgéltem már ott de nem találtam amit szerettem volna, biztos figyelmetlen voltam de megnézem mégegyszer azért. Köszi.

2023. okt. 1. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Tanító vagy tanár?
2023. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3

Inkább óvónő vagy tanító, igaz nem mindegy bocsánat.

2023. okt. 1. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

[link]


itt meg tudod nézni, hogy az egyes helyekre mik lesznek a követelmények.

2023. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5

Köszönöm

2023. okt. 1. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!