Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kikuldott a tanar orarol,...

Kikuldott a tanar orarol, normalis ez igy?

Figyelt kérdés

Mindig normalisan viselkedem az osszes tanarommal, aki kikuldott vele is mindig tisztelettudoan beszeltem, most viszont amikor bejott en meg epp reggeliztem es lenyeltem az utolso falatomat

A tanar kikuldott az orarol, es beirt egy igazolatlant…

Ez igy mennyire normalis? Megtehet egyaltalan ilyet? Az igazolatlan ora arra van ha hianyzik a gyerek, nem?



2023. okt. 3. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2023. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
34%

Nyilván az ő verzióját is kellene hallani.

Ha valóban így történt, ahogy te írod, akkor ez tanári túlkapás volt. Ne aggódj, ki fogja húzni az igazolatlant. Ugyanis már egy darab igazolatlant is jelezni kell a jegyző felé. Ha a jegyző kivizsgálást indít, akkor majd kiderül, hogy te bent voltál az iskolában.

Nálunk is mindig fenyegetőztek, hogy igazolatlant írnak be a gyerekeknek, ha késnek óráról. Oké, és ha kijön a jegyző hozzánk, mit mondok? Hogy én leadtam a gyereket reggel fél 8-kor az iskolában, hogy hol volt iskolaidőben az nem az én felelősségem, még jól fel is jelentem őket, hogy hol kevergett a gyerekem, amikor elvileg nekik kellett volna rá vigyázni. Ugyan, hagyjuk. Ne idegeskedj ezen.

2023. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!