Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom,melyik legyen az ötödik tárgy, amiből érettségizek.

Biosz fakton vagyok,de a tudásom jelenleg nem túl fényes,vagy az olasz nyelv,amin még gondolkoztam,viszont ebből szintén kezdő szinten vagyok.

Még van másfél évem készülni,de érdekelnének vélemények/tapasztalatok ezzel kapcsolatban.



2023. okt. 3. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biosz legyen, a közepet simán meg tudod majd csinálni faktos tudással. Jóval könnyebb az emeltnél. Az olaszt viszont kezdő szinttől nem ajánlom, mert B1-B2 körül van. Nehéz lenne abból jó eredményt elérni
2023. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ha biológia faktra jársz, a biosz középszintűt simán meg fogod tudni csinálni. Másfél év alatt nem hiszem hogy elég jó szintre tudsz majd jutni az olasszal, hogy neki mert indulni egy közép érettséginek.
2023. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a biosz mellett döntenék, simán meg tudod addig tanulni a tételeket akár egyedül, otthon is. Az olasszal ez már nehezebben sikerülhetne, szerintem.
2023. okt. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2023. okt. 9. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!