Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolaidoben szabad-e mashol...

Iskolaidoben szabad-e mashol lenni ha van igazolasom?

Figyelt kérdés

(angol billentyuzetem van, ezert elnezest az ekezetek hianyaert)


Sziasztok!


Az lenne a kerdesem, hogy holnapra kivagyok igazolva (szuloi igazolas) es felkisernem barataimat, elmennenk enni, stb.


Es hallottam par embertol hogy mivel iskolaidoben nem iskolaban vagyunk ezert problema lenne a rendorokkel.

De mivel van igazolasom, ezert szabadon mehetnek, nem?


Szoval: kivagyok igazolva az iskolabol es a rendoroknek van-e problemajuk azzal hogy ide-oda jarkalnek Pesten, ugyanis meg tankoteles vagyok, szerintetek mit csinaljunk?


Elnezest ha egy kicsit rosszul magyaraztam es koszonom mindenkinek aki segit!



2023. okt. 4. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Semmit, a rendőröknek megmondod, hogy szülői igazolásod van a mai napra, megadod a számukat, ha nem hinnék el. De 99%, hogy a rendrök rá se bagóznak...
2023. okt. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!❤️
2023. okt. 4. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ha nem csak 7 éves vagy, akkor rád sem fog bagózni senki sem, hogy te egész nap ott mászkálsz. A rendőröket nem fogod érdekelni.
2023. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
* ha csak nem
2023. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Anyudat lecsukhatják. És Téged is
2023. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten egy rendőr sem fog megállítani azért, mert hétköznap napközben nem az iskolában vagy.

Emellett konkrétan semmi közük nincs ahhoz, hogy mit csinálsz, ha igazoltad magad és nincs ellened kiadva semmiféle "eltűnt" körözés.

2023. okt. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel (sajnos), rengeteg diák cselleng igazolás nélkül iskola helyett. Pont nem az igazolással rendelkező, okkal nem iskolában lévő gyerek fogja izgatni őket...
2023. okt. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!