Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogi karon elég a az előadások...

Jogi karon elég a az előadásokon leadott/elhangzott tananyagot + az előadók által kijelölt olvasmányokat megtanulni vizsgára ?

Figyelt kérdés

#jog #vizsga #jogász #képzés #tanulmány #Jog és Államtudomány
2023. okt. 4. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Igen.
2023. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Nekem volt, hogy fullra mást kérdeztek (PNP.).
2023. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Általában jó vaskos tankönyvek vannak, amikben rengeteg minden benne van. Szóval az biztos elég, inkább az lesz majd a kérdés, hogy mit hagyhatsz ki, mi nem feltétlenül szükséges, pláne ha idő szűkében vagy.

Az órán zanzásítva adják le a tematikát, egy jó előadó jól összefoglalhatja az anyagot, másrészről azért valószínűleg maradnak ki az előadásból lényeges dolgok.

2023. okt. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó az előadó, az is elég lehet amit előadáson (és mellé gyakorlaton) leadnak, én számos vizsgára szinte csak ebből készültem (plusz a törvényből nyilván, ahol hatályos jog a tananyag). Van ahol a könyv is hasznos sőt kell, mert van hogy az is kevés, de mindenki kitapasztalja az első 1-2 év alatt hogy melyik vizsgákra mi a követelmény.
2023. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!