Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hallgatói szerződésből mennyi...

Hallgatói szerződésből mennyi időt kell még ledolgoznom?

Figyelt kérdés
Hol tudom megnézni, hogy mennyi időt (vagy költséget kell visszafizetnem) mivel állami ösztöndíjasként végeztem el az egyetemet? Köszönöm
2023. okt. 4. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű.Minden támogatott félév 150 nap munkát jelent.Vissza nem tudod fizetni, csak 20 év elteltével nézik meg, hogy mennyit dolgoztál itthon. Ha nem dolgoztad le teljesen, akkor a tandíjat arányosítva fizettetik vissza.
2023. okt. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De az volt a kérdés hol lehet megnézni, ügyfélkapun? oktatási hivatal?

Régen küldtek ilyen lelki-terrorizáló levelet, hogy ennyi időt dolgoztam le és még ennyi van vagy pénzben ennyi....érted, 3 éve nem küldik de ránéznék, hogy állok. erre nincs mód?

2023. okt. 7. 12:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!