Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri pedasszisztensként...

Megéri pedasszisztensként dolgozni ma?

Figyelt kérdés
Nemrég szereztem pedasszisztens végzettséget. Bár jelenleg nem abban dolgozom, de szeretnék. Gyakorlaton természetesen voltam, nagyon élveztem, de csak egy hét volt sajnos. Kíváncsi lennék arra, hogy aki régóta csinálja ezt, hogy éli meg a mindennapokat, mennyire szereti a munkáját? Ill.a fizetésről szeretnék érdeklődni még... én rettentő kevés összegről hallottam, hogy kb nettó 160ezer Ft körül kapnak. Valaki tudna esetleg erről egy kicsit többet mondani?
2023. okt. 11. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem !apszulult nem!

Csak értelmes gyerek van vagy csak olyan gyereket kapol aki okos ,ügyes ,békés ,nem irsz vele dolgozatott neki!

Ezek ráadás ez az ellentétje volt a fentieknek nem ilyet kapol majd!:)


Ja és kereslet 160.000ft kézpézben kapol 8 órát

2023. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!