Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen mennyire jellemző...

Egyetemen mennyire jellemző hogy zh után lehet fellebezni, mert szerintem valamit elnéztek?

Figyelt kérdés
Szóval ma kaptuk meg az egyik zárthelyi eredményét, amelyet a Moodle4 rendszerben írtunk, amely autómatikusan kijavítja (feleletválasztós), azonban az eredményeket egy dokumentumba töltötték fel, amely során szerintem elírták az eredményemet, mivel az egyik feladatra 0 pontot kaptam a 10ből. Szerintem ez lehetetlen, mivel tisztán emlékszem hogy kijött a végeredmény, amely alapvetően is minimum 2 pont kéne legyen, de szerintem mindent jól írtam, így feltételezésem szerint lemaradt egy 1-es az elejéről (?). Mivel a tesztet kijavítva nem tudjuk megtekinteni, ezért nem tudom pontosan mit rontottam el. Kérdésem az lenne, hogy valóban lehetséges hogy a tanárok rontottak el valamit számolás során, és adminisztrációs hiba lépett fel, és van esélyem utánajárni egy email-ezést követően, vagy felejtsem el?

2023. okt. 18. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Nekünk élőben ki szokták osztani a kijavított zhkat és megnézhetjük és reklamálhatunk pontokért, amit gyakran meg is adnak.


Szerintem élőben kérdezz rá a tanárnál.

2023. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj nekünk online volt a zh, és nem tudjuk egyelőre megnézni az eredményeket:( De holnap lesz előadás, akkor rákérdezek!
2023. okt. 18. 21:42
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Én ugyan már 15 éve diplomáztam, de akkor nekem az volt a tapasztalatom, hogy egy tanár az egyetemen teljesen feddhetetlen. Voltaképp még annyi kontroll sincs, mint egy középiskolában. Nekünk konkrétan volt olyan tanár, akiről biztos voltam benne, hogy ki sem javította a dogákat, csak beírt valamit. Nagyon sokszor vissza sem kaptuk a kijavított dolgozatokat, csak a beírt jegyet láttuk.

Ez most már másképp van?

Egy kérdést megér, de egyébként számít valahova?

2023. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, mivel kéne a pont a megajánlott jegyhez, és hibátlan lenne ha ez a feladat maximum pontos lenne, amiben biztos vagyok hogy maximum pontos kell legyen. Vagy legalább megtekinteni megszeretném, hogy hogy jött ki a 0 pont.
2023. okt. 18. 22:17
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
3 egyetemen jártam 3 szakra, mindenhol meg lehetett keresni a tanárokat, hogy visszajelzést kérj, hogy miért kaptál annyi pontot, amennyit. Ne kattogj ezen, csak keresd meg az oktatót. Viszont én nem azzal nyitnék, hogy mindenképp elrontott valamit, hanem szimplán érdeklődnék az eredményről és elmondanám, hogy meglepődtem rajta, mert maximum pontra számítottam.
2023. okt. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%

"Az a baj nekünk online volt a zh, és nem tudjuk egyelőre megnézni az eredményeket"


És ennyire pancser vagy, hogy online nem bírtad magad szétpuskázni? Nálunk online idején anno mindennel próbálkoztak, időkorlát, hatalmas anyag számonkérése egyszerre, kérdések között nincs visszalépés, egy kérdésre fél percen belül választani kell valamit stb. Sehogy se tudtak kib.szni az értelmesebbekkel, simán szétpuskázta magát, aki akarta xD

2023. okt. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
23%
Elte GTK?
2023. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os, nem tudom hol olvastad, hogy a kérdező nem puskázott, még akár az is lehet, hogy igen. A kérdés nem erre vonatkozott. Amúgy azt írja, hogy "kijött a végeredmény", tehát számolgatós dolgozat volt, arra hogy puskázol? Elég kicsi az esélye, hogy pontosan ugyanazt az a feladatot oldotta meg a tankönyv.
2023. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

6#, vizsgaközpontunk van, ahol nem lehet puskázni, meg amúgy számolásnál mit puskázol?:D


7# Igeeen!


8# Egyetértek!

2023. okt. 19. 22:04
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy írtam emailt az oktatónak, és kiderült hogy a Moodle rendszere a két próbából valamiért úgy működik, hogy az utolsó eredményt veszi figyelembe, és a másikat lenullázza, és mivel 2x próbáltam meg, az utolsónál az első eredményt, azaz a 0-t vette figyelembe. Elismerte a hibáját, és kijavította, szóval max pontos lett a feladat végül, szóval ő nézte be. :D
2023. okt. 19. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!