Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kiradìrozhatòs toll èrettsègin?

Kiradìrozhatòs toll èrettsègin?

Figyelt kérdés

Mi baj szàrmazhat belőle


( Tudom hogy nem szabad, de sajnos megtörtènt( vagyis akkor abban a pillanatban nem tudtam))


2023. okt. 19. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egész dolgozatot érvénytelenítheti.


Minden dolgozatban le van írva, hogy mivel tölthető ki.

2023. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahj nem tudom hogy lehettem ilyen buta....nem olvastam el az elejèn hanem egyből rohantam az első feladatlaphoz.
2023. okt. 20. 00:44
 3/7 A kérdező kommentje:
Feladathoz*
2023. okt. 20. 00:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig csilliószor elmondják, hogy piros tollal, ceruzával, radírozhatós tollal ne írd. Szerencséd van nem veszik észre.
2023. okt. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj vele, hogyha egy kicsit melegebb helyen tárolják a dolgozatokat, akkor eltűnik amit írtál (nekem volt, hogy a fél füzetnyi jegyzetem eltűnt mikor a radiátor mellett hagytam).

Egyébként nem hiszem, hogy a tanár elkezdi radírozgatni, egy kis szerencsével nem lesz belőle gondod, de most izgulhatsz a megtekintésig.

2023. okt. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen.


Remèlem semmi gond nem lesz.

Sokan mondtàk hogy ne izguljak nem veszik èszre, merthogy kèk szinű ès nem radìroztam sokat benne egyèbkènt. De mègis bennem van az hogyha mègis...ès fèlek...főleg azèrt mert jól sikerült...

2023. okt. 20. 12:23
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha radíroztad is, akkor nagy eséllyel észre fogják venni.
2023. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!