Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha engem a pásztorálpszichológ...

Ha engem a pásztorálpszichológia érdekel, akkor miből kellene érettségiznem?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel az a terület, de a biosz nem az erősségem, a törit vettem fel faktnak. Miből kellene az 5. tantargyat leraknom? és utána merre tovább?

2023. okt. 20. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
65%

Azta, most rákerestem ez nagyon jól hangzik, minden jót kívánok hozzá! :D Pont ilyen emberre lenne szüksége pár ismerősömnek!


Sajnos nem tudok sokat a szakmáról, de a felvi.hu-t ajánlom tanulmányozásra (találtam egy ilyen nevű szakirányú továbbképzést, a pünkösdiek tartják: [link] ott is van kapcsolattartó), illetve szerintem nyugodtan írj levelet pasztorálpszichológusoknak, vagy akár teológiai iskoláknak, pszichológiai tanszékvezetőknek, hogy mit ajánlanának egy lelkes gimnazistának, ha ez az irány érdekli. Én most arra tudok tippelni, hogy vagy teológiára, vagy pszichológiára kéne menned, előbbihez jó a hittan, utóbbihoz a magyar, biosz, más nyelv.

2023. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!