Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz elhelyezkedni BGE-s...

Juvfra02 kérdése:

Nehéz elhelyezkedni BGE-s pénzügy-számviteles diplomával?

Figyelt kérdés
Sziasztok, BGE-n szerzett diplomával milyen az elhelyezkedés munkaterületen? Leginkább a könyvelés és a számviteles munkára gondolok.

2023. okt. 22. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Psz-es diplomával nem szokott gond lenni az elhelyezkedéssel, pláne nem könyvelői és számviteles területen.
2023. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő is, de összességében szerintem nem nehéz elhelyezkedni vele. 6. szemeszterben kezdtem diákként dolgozni SSC-ben AP-n, itt voltam gyakornok is aztán felvettek GL könyvelőnek végzés után egyből. 2 év után nemrég váltottam könyvelő irodába, nem volt nehéz új helyet találni. Akiket ismerek szaktársakat ők is viszonylag gyorsan elhelyezkedtek, habár változó ki hol és milyen kezdőfizuval.

Azért ez függ az adott embertől is, tényleg megy-e a könyvelés, van-e mellette nyelvtudás meg mire végzel mennyi gyakornoki tapasztalatod van. De összességében piacképes végzettség.

2023. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legjobb diploma. Nagyon fontos, hogy menj el gyakornoknak minél nevesebb céghez minél hamarabb, és szerezz valós munkatapasztalatot.
2023. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Közel jövőben fogok végezni, és ezért is akarom tudni, hogy mennyire lesz nehéz elhelyezkedni kezdőként, mert érdekel a könyvelés.
2023. okt. 22. 15:31
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Voltál gyakornok bárhol?
2023. okt. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem voltam még.
2023. okt. 22. 17:56
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Nehéz, mert válogatnod kell a jobbnál jobb helyek között ;) Viszont minél előbb menj el gyakornoknak valahova, ahol lehetőleg meg is tudsz ragadni
2023. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
0%
Ha szerencséd van még hamburgert is süthetsz vele a Burger Kingben.
2023. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
0%
De most komolyan hova kell ennyi "közgázos" ebbe a putri országba?
2023. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
9# Te hülye vagy?:D Minden cégbe kell minimum egy könyvelő, cég pedig mindig is van és lesz is, ezáltal a könyvelők mindig kelendők lesznek
2023. okt. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!