Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elbocsáltotak a gyakorlati...

Elbocsáltotak a gyakorlati helyrör most hogy tovább járhatok iskolába vagy nem ?

Figyelt kérdés
Elbocsáltotak a gyakorlati helyemrol mert nics elvileg tápenzes papirom de mimdenrol van mert beteg voltam
2023. okt. 24. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az osztályfőnökkel vagy a képzés felelősével.
2023. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy elvileg nincs.

Vagy van, vagy nincs.

2023. okt. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 orvosi igazolas tâpenzes papír
2023. okt. 24. 16:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Gyakorlati hely szerint nics de van
2023. okt. 24. 16:21
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

"Elbocsáltotak" "helyrör" "tâpenzes" "nics"


Ráadásul ezeket a szavakat többször, ugyanolyan módon helytelenül írod le. Szabad megkérdezni, hogy te kisegítős vagy enyhén súlyos értelmi fogyatékos vagy, vagy csak szimplán analfabéta?


Javasolnám a hatályos jogszabály tanulmányozását, de ilyen kompetenciával félő, hogy már az első betű értelmezése meghaladná a szellemi képességedet, úgyhogy azzal jársz a legjobban, ha megkérdezed az intézményed tanulmányi ügyintézőjét.

2023. okt. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az orvosi igazolás nem táppénzes papír.

Aki gyakorlaton van, annak még ha 16 éves is, a háziorvossal kell intéznie a táppénzes állományba vételét. Mindig! (Lábtörés esetén is)

2023. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5 sajnos nem magyar vagyok nem rég jöttem Magyarországra

Van tapánzesess papír kiderul hogy nem azért rugtsk ki hanem másért

2023. okt. 24. 18:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
😢 sajnálom
2023. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!