Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő mire frissül a...

Mennyi idő mire frissül a google térkép?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A község amiben élek rendelkezik egy lakóparkkal, ahol 5 db új utca lett kialakítva még 2021-ben. A google térképen a mai napig nem láthatóak az utak, így a GPS sem viszi oda a futárokat, sem azokat az embereket akik oda akarnának menni.


Van egy funkció, amivel lehet szerkeszteni az utakat a térképen, el lehet nevezni őket, ki lehet jelölni mettől-meddig tartanak stb. Én ezt már lényegében több, mint egy hónapja elküldtem megszerkesztve. Meg is jeleníti az "ön hozzájárulásai" fülön. Nyilván még mindig "függőben" van, és nem igazán értem mi telik ennyi időbe.


Nem gondolnám, hogy a google ezt annyira felülvizsgálná, kimenne a helyszínre, vagy műhold alapján matekozná ki, jól jelöltem-e ki az utakat. :D (Hozzáteszem már többször is frissítették 2021 óta a műhold képeket, de még azóta sem kerültek be az adatbázisba az utak címkéi) Esetleg lehet valakinek írni ezzel kapcsolatban, vagy várunk még jó pár hónapig, netán évig míg jóváhagyják?



2023. okt. 24. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát az attól függ hogy mennyire sokat szoktál szerkeszteni és azok jók-e, stb. Szóval ha nem szoktál sosem semmit beküldeni, akkor elég soká tart, mert tényleg leellenőrzik. Kisebb szerkesztésem nekem például napokon belül meg szoktak jelenni. Lehet csak szerencsés vagyok :D

Nem mennek ki, hanem a telefonokat figyelik. És amikor összejön elég infó és azok mind fedik egymást, akkor megrajzolják.

A műholdképek (amik nem is mindig azok, hanem sokszor repülőgépről készülnek) elég furán frissülnek. Ahogy mondod, nálatok többször is, máshol meg van hogy 2 évig nem.

Openstreetmap-ra is rajzold fel, ha még nem tette meg más! Sokan használjuk - és rajzoljuk - azt is.

Ha átküldöd privátban miről van szó, akkor én is megrajzolom google mapson, hátha két egyforma szerkesztés már elég nekik.

2023. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!