Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szalagavató költségek,mire...

Szalagavató költségek,mire mennyi?

Figyelt kérdés

Valaki el tudná azt magyarázni,ha megemeltük az osztálypénzt,

15e ft-ot szedünk félévente,és több is lesz bent mint amivel kalkulálták

a költségeket, 1.2-1.5 millió ft,akkor a jegybevételt azt mire fordítják?

Mert tavaly be jött 5 millió ft a 4 osztályra,akkor minek kell

még az osztálypénztárba is gyűjteni? Valaki el tudná magyarázni

hogy van ez?



2023. okt. 26. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem az osztályfőnökkel beszéled meg?


Nálunk anno az osztálypénzből lett kifizetve az öltöny/kosztüm, táncruhák, ballagási költségek, ajándékok, virágok, stb.


A végén meg vissza is fizettek nekem olyan 10-12e Ft-ot.


Amennyiben nem vagy elégedett az osztálypénz kezelésével, kérd meg a tanárod, hogy részletezzen mindent.

2023. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

A szalagavató helyének bérleti díja több milliós tétel (nálunk konkrétan 2,5 millió Ft). Ezen kívül nálunk például a palotás táncruhát és tánctanár is a közösből fizették.


Osztálypénzből megy a keringő és osztálytánctanár. A keringő nekem 7000ft/fő az osztálytánc 6000 Ft/fő.

2023. okt. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt az iskola tudja megmondani. Nálunk a helyszínre, tánctanárra és érettségi után a bankettre elment a nagy része a beszeszedett pénzeknek. Ofő azt mondta hogy ami maradt vmi 150 ezer körül a jegyekből azt meg az iskola felújításra használja. 6 osztály végzett nálunk egyszerre, úgyhogy sok értelme szerintem nem is lett volna visszaosztaniuk ennyi emberre.
2023. okt. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2023. okt. 27. 09:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!