Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Infós szakdolgozatnak hogyan...

Infós szakdolgozatnak hogyan kellene kinéznie?

Figyelt kérdés

Webshop fejlesztés a témám, nehezen haladok vele.

Az érdekelne, hogy a webshop elkészítése mellett nekem is 50 ezer karakteres dokumentumot kell írni mint más hagyományos szakdolgozatnál? Mert ha igen az eléggé olyan, mintha 2 szakdolgozatot írnék.

Mik lehetnek a minimum elvárások? Login, fizetés, crud? Esetleg API használata?

Igazából kettesre megyek, munka mellett nem sok időm jut a dologra. :/



2023. okt. 28. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A konzulensed mit mond? Suli honlapján mi szerepel erre vonatkozóan?
2023. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is webshop a témám én eddig ezt csináltam és szintén dolgozom (már főállásban).


Nem tudom nálatok hogy megy, de nekünk most a 8. hét és véget. Én a programozás részével majdnem teljesen készen vagyok. Már csak teszteket kell írnom és most ugrok neki a 40-50 oldalas szakdoga írásnak.


Szerintem nagyon húzz bele.


Nem tudom nálatok mi a szokás, de nálunk nincs olyan, hogy kettes szakdoga. Ha a konzulensnek nem tetszik amit leraksz az asztalra, akkor szimplán nem engedi, hogy beadd, mert nem fogja égetni magát egy olyan szakdolgozattal, ami nem üti meg a 4-5 szintet.

2023. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!