Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az ideállis...

Szerintetek mi az ideállis foglalkozás nekem?

Figyelt kérdés

nem biztos, hogy jó téma

nem tudom eldönteni, hogy minek tanuljak majd

16 éves vagyok

mindenképpen külföldön szeretnék majd élni, vagy spanyolországban vagy dél amerikában, mert imádom a spanyolt meg az angolt

imádom a nyelveket( de nem akarok idegen vezető lenni)

szeretek segíteni az embereken és szívesen segítenék az olyan embereken akik afganisztánban vagy pakisztánban élnek kissebbségekben( itt most nem a cigányokra gondolok Mo-n akik az utcán élnek mert nem tanultak és most lopnak, drogoznak stb...)

szeretek utazgatni, új dolgokat megismerni

szeretek irányítani is

szeretem a történelmet is, de inkább az emberek kulturáját,nem a magyarok történelmét vagy hasonlókat, amikkel az iskolában próbálják tömni a fejünket, az hidegen hagy, persze megtanulom

imádom a lovakat( ezt csak ide írtam, ezzel nem azt akarom hogy bárki mondja azt, hogy legyek lovász vagy hasonló)


annyi ötletem van de mégsem tudom eldönteni hogy mi lenne hozzám való, bár még van időm eldönteni, de hátha valaki tud segíteni


2010. okt. 19. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagykövet, diplomata stb.
2010. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legyél önkéntes egy karitatív szervezetnél először, mert az ő munkájuk elég közel áll az érdeklődésedhez, de ahhoz, hogy biztosan jól válassz, nem árt, ha megismered, mivel jár egy ilyen foglalkozás.

Egészségügyi területen keresgélj pl.

2010. okt. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mi az a karikatív szervezet??

és mi lehetnék egészségügyi szempontból??

2010. okt. 21. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Karitatív = segítő, jótékony

Abból indultam ki, hogy ezt írtad: "szeretek segíteni az embereken"

2010. okt. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aztán, az egészségügyet meg azért írtam, mert lehetnél pl. speciális mentő, mint akik a földrengésekhez, katasztrófákhoz utaznak - utazni is szeretsz, nyelveket is beszélsz, segíteni is akarsz. Van a Vöröskeresztnél olyan képzés, ahol a katasztrófát átélt emberek lelki segítőjének képeznek ki, pl. Vagy lehetnél szociális munkás is.

Karitatív szervezet pl. a Máltai Szeretetszolgálat.

2010. okt. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyelvész-ortográfus.
2018. márc. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!