Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha fizetős szakon vagyok,...

Ha fizetős szakon vagyok, abszolválok, de nem adom le a szakdolgozatot, akkor nem kell kifizetnen még egy félévet ugye?

Figyelt kérdés

2023. nov. 5. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Nem, de azért elég gyenge képességűnek kell lenni ahhoz, hogy egy szakdolgozat miatt ne diplomázz le időben. 2 délután alatt megírható jelesre...
2023. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm!

Második.. elmondanád, hogyan ír meg valaki 2 délutan alatt egy szakdolgozatot? De nemis ez a lényeg, én is írtam már meg egyet 2 hónap alatt jelesre. Viszont úgy okoskodsz, hogy azt se tudod, miért nem adom le ebben a félévben. Ez egy levelezői képzés szakdolgozata, mellette a mesterszakos szakdolgozatot is írom és egyetemi órák is vannak. Sőt dolgozok is, hogy egy albérletet fizessek, nem hiszem, hogy egy gyengeelméjű képes lenne a háromra egyszerre. :)

2023. nov. 5. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a másodikat ne is vedd figyelembe. Szerintem ő az, aki majdnem minden kérdés alatt beszól a kérdezőnek és közben minden kérdés alatt más munkája van. Egyiknél egyetemi tanár, máshol jogász, tolmács, orvos, van, ahol multinál dolgozik és még ki tudja mennyi mindent írt még. Felismerhető, mivel szerinte minden egy nap alatt elvégezhető, ő egy zseni stb. (A százalék és a stílus is ugyanaz.)


Nálunk úgy volt, hogy a szakdolgozathoz tartozó tárgyat el kellett végezni az abszolválásig, de ha később adtad le azért nem kellett fizetni.

2023. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!