Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikorra lesz eredménye az...

Mikorra lesz eredménye az OKTV első fordulójának?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ugye töriből voltam OKTV-n és érdekelne, hogy mikor lesz eredmény. A versenykiírásban nov28-at említik, de akkorra ugye már fel kell adni postára, eljuttatni az Oktatási Hivatalba, szóval a szaktanár jóval előbb kijavítja, csak nagyjából mikor? Ugye nálunk ezen a héten nincs tanár ezért nem tudom megkérdezni, ezért írtam ide hátha valaki tud valamit.

2023. nov. 6. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
3 mondatodban is teljesen feleslegesen használod az "ugye" kifejezést, úgyhogy számodra teljesen lényegtelen, hogy mikor javítják ki, úgysem jutsz tovább a következő fordulóra.
2023. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj hogy gyorsan gépeltem, remélem azért sikerült felfogni a kérdést🥺 A történelem tudásomra pedig nem tudom hogy következtettél ebből az egyszerű kérdésből, de valószínű nem csak tévedésből jutottam tavaly és azelőtt is a Savaria verseny döntőjébe :D
2023. nov. 6. 23:01
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

"de valószínű nem csak tévedésből jutottam tavaly és azelőtt is a Savaria verseny döntőjébe"


Legalább a következtetést jól le tudtad vonni, ha már egy kérdés feltevése és megfogalmazása gondot okoz. Valóban nem véletlenül jutottál el a döntőbe, hanem azért mert a hozzám hasonló tálentumok nem vesznek részt ilyen büféversenyeken egy munkaerőpiaci szempontból teljesen értéktelen tárgyból, mint például a történelem. Igazi tehetségekkel, mint én vagyok csak nemzetközi kiberbiztonsági / hackerrank programozó versenyeken vagy a szöuli matematikai olimpián lehet találkozni, de természetesen én bármikor megnyernék egy mezei történelemversenyt is. Rövidre zárva a magasröptű gondolatmenetet, azért van esélyed döntőbe jutni a történelemversenyen, mert oda csak a gyenge képességűek jelentkeznek, akik nem értenek komoly tantárgyakhoz. Mindenesetre sok sikert kívánok a további verseny részvételeidhez, bár annyira nem kell túlaggódnod, mert nem sok hatása lesz a jövődre nézve, történelem szakos végzettséggel maximum egy McDonaldsba fogsz kikötni hasábot sütni ott pedig nem számít, hogy fejből tudod mikor született Tutanhamon.

nov. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fú. Az előzőnél csúnyán eltört a mécses. Vicces, hogy vannak olyanok, akik ugyan nem tudják a választ a kérdésre, de azért belekötnek mindenbe mint valami felsőbbrendű lény. Aztán hadd ne tudjam meg, hogy milyen élete van egy olyannak, akinek egész nap van ideje a Gyakori Kérdéseket böngészni. :D



Az "Általános Tudnivalók" alapján így értelmezem:


A javítás úgy zajlik, hogy miután leadtad a dolgozatodat, egy javító tanárhoz kerül, akinek 5 munkanapja van kijavítani, és utána feladni postán az Oktatasügyi Hivatalnak. Ez csak formalitás, nem nagyon fognak belejavítani, csak akkor néznek át mindent, ha döntőig jutsz. Szóval jövőhéten már biztosan tudni fogod az eredményedet. Sok sikert.

nov. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ 🙏
nov. 9. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!