Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozatban valaki segitene?

Szakdolgozatban valaki segitene?

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki marketingkommunikacio temaban segitene a szakdolgozatomban? Angol nyelven kell irni.

Termeszetesen nem ingyen, de nincs ra kapacitasom munkam mellett. Tudom , vannak ilyen cegek de az most nem opcio!



nov. 9. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Segítene a szakdolgozatban = lefordítaná angolra?
nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz róla, hogy olyan nyelven kell majd megvédened a szakdolgozatot, amilyen nyelven írod?
nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem lefordítani kell , semmi ilyesmi. Perfect az angolom, szimplan megirni kellene, csak angol nyelven. nincs kapacitasom. Tudom, hogy ez ciki vagy ilyenek, de jelenleg ez a helyzet, inkabb fizetek.
nov. 9. 21:09
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező most beadnod. Majd megírod, amikor lesz rá energiád.
nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Rá is írod, hogy nem a tiéd?
nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
En vallalom h cink ha nem en irom meg, de utalom amit tanulok, csak mar befejezem a sulit ha idaig eljutottam… nem erdekel a tema😄 cink vagy nem, ez van. Penzem meg van h megfizessem ha barkit erdekel a dolog, dolgoztam mellette. Ma mar mindenkit ugyis az motival
nov. 14. 16:56
 7/12 anonim ***** válasza:

Attól, hogy "vállalod" - magyarul hogy még büszke is vagy rá, hogy ilyen cink dolgot csinálsz -, csak még szánalmasabb leszel.


Miért nem próbálsz meg úgy élni, ahogy nem lenne cink? Hiszen van állásod így is, sőt, jól is fizet. Akkor minek a papír valami olyanról, amit eleve utálsz?

nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én ezzel foglalkozom szellemíróként, de ugye tudod, hogy egy szakdolgozat nem olcsó?


Mennyit tippelsz az árra egy karakternek, vagy pontosabban egy normálisan kidolgozott, szóközökkel együtt 120.000 karakteres szakdolgozat árának?

nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

3000-4000-5000/ oldal, tisztában vagyok mindennel😄


És azért szenvedek vele, mert ha már ide eljutottam, egyértelmű, hogy befejezzem.

nov. 15. 07:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Rendben, sok sikert a befejezéshez!
nov. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!