Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van értelme a népegészségügyi...

Van értelme a népegészségügyi ellenőr szakra újra felvételizni?

Figyelt kérdés
Régen jártam arra a szakra, majd sokat halasztottam. Sajnos elrontottam a krediteket és ezért a jogviszonyom meg fog szűnni. A helyzet az, hogy ráadásul már csak a diplomamunka és a záróvizsga lenne hátra. Sajnos azonban a tanterv teljesen megváltozott, így ha újra felvételiznék, lehet, hogy +2 vagy több évet is jelentene az életemből és nem kevés pénzt, mert sajnos nem folytathatnám ott ahol abbahagytam, csak a diplomamunka és záróvizsga. Jelenlegi munkámat amúgy nagyon szeretem és azt a szakmámat is sokkal jobban, mint a nell-t, váltani nem szeretnék. Vagyis az életemet nem befolyásolja, hogy megszerzem-e vagy sem, csak engem zavar nagyon, mert sok évem ráment. Ezekután szerintetek belevágjak újra, csakhogy meglegyen vagy engedjem el az egészet? A szívem a befejezés mellett van, de az eszem a körülményeimet tekintve az engedjem el mellett. Kérlek segítsetek érvekkel! Főleg munkalehetőségek miatt is érdekel, mert ha egy piacképtelen szak, ha egyszer váltanék is nehéz lenne, akkor végkép elengedném lehet :(

nov. 12. 11:26
 1/1 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt a szakot nagyon szerettem szintén, csak a másikat mégjobban. Mivel szűrésben dolgozom, gondoltam hasznos lehet befejezni végre, erre nem sikerült a szakdogámat leadnom és ezért el fognak mostmár bocsájtani az egyetemről, mert az elmúlt 2 félévemben 0 kreditet szereztem. :(
nov. 12. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!