Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakmai gyakorlat egyetemen...

Szakmai gyakorlat egyetemen levelező tagozaton?

Figyelt kérdés

1. Ha nincs meglévő tapasztalatom akkor (mivel levelezős), diákként nem vehetnek fel, gyakornokként vesznek fel a gyakorlati helyen vagy alkalmazottként?

2. Mennyire veszik szigorúan az 520 órát?

Volt akinek heti 20-25 órára leigazolták? (eredetileg 13 hét heti 40 óra kéne)



nov. 17. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Jellemzően gyakornokként vesznek fel.

2. Én több helyen is voltam a szakmai gyakorlat alatt. Volt, ahol le kellett tölteni a 40 órát, de olyan is, ahol délben már hazaengedtek. Ettől függetlenül aláírták, hogy bent voltam 4-ig. Szóval ez a helytől függ.

nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ismerettség útján. Nekem a saját cégem írt alá, mert tudtam használni a szakomon szerzett tudást. De akárhol körbe tudsz kérdezni, engem például egy másik egyetemi szakon a tanárom ajánlott ki egy céghez, hogy hadd csináljam már ott a gyakorlatom.
nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!