Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2023 őszi érettségin megbuktam...

2023 őszi érettségin megbuktam matematikai tantárgyból ez javítotó vizsga volt, ebben az esetbe újra kell kezdenem az egész vizsgát elölről? Mert elvileg ugye már új rendszer van.

Figyelt kérdés
nov. 20. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A matekot igen.
nov. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg holnap is kétszer...
nov. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akárhányszor is kérdezed meg a válasz mindig a kővetkező:

Csak azon tantárgyakból kell javítóvizsgát tenned amiből megbuktál. Tehát amiből van sikeres ér ettségi vizsgád abból nem kell újraérettségizned. (Meg nem kérdezd meg egyszer!)


2024-től a matek szerintem könnyebb lesz így még jól is jártál. Ha jól tudom akkor a második javítóvizsgáért már fizetned kell.

nov. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
20% nem jött össze? Minek neked érettségi?
nov. 22. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A középszintű érettségi úgy van összeállítva hogy kétbites hülyegyerek is átmegy rajta.


A kérdezőnek valamilyen okból nem sikerült elérnie a 25%-ot. Ezért is kérdezte meg kétszer ugyanazt a gyakorin.

nov. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A suliban az mondta az ügyintéző hogy még kell ismételni az egész vizsgát egy másik ügyintéző megint más mondott. Így nehéz eldönteni

hogy Melyik az igaz.

nov. 22. 09:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 2021-ben érettségiztem és 27 százalékom lett.Azokat amiket tanultunk a suliban nem használtam már 2 éve és szerintem egész életemben sem fogom
dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!