Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan néz ki az elsősegély...

Hogyan néz ki az elsősegély vizsga Eger, Heves megyében? Hogyan állnak az emberhez?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy értelemszerűen azt a rendet követik, amit az oktatáson is elmondtak, viszont arra lennék kíváncsi, hogy aki már itt vizsgázott, milyen tapasztalatai vannak? Mennyire rossz, avagy jófej vizsgáztatók szoktak lenni? Már csak ez hiányzik a jogosítványhoz, jó lenne teljesíteni.
nov. 21. 22:13
 1/2 anonim válasza:
én kb. 3 hónapja vizsgáztam, akkor olyan volt a vizsgáztató, hogy csak az bukott meg nála aki meg akart bukni. "mogorva" volt, de nagyon rendes. folyamatosan rávezetett a válaszra. ha valaki odafigyel az oktatáson és 1-2x átolvassa a dolgokat akkor simán átmegy
nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Valóban egy mogorva bácsi volt, de mindent hibátlanul tudtam szerencsére. A stabil után meg is dicsért hogy szépen emeltem a beteget. A tételnél sem kötött bele semmibe. Öt embert hívott be összesen, abból ketten mentünk át, szóval tényleg benne van, hogy nagyon szigorú, de akik már tudnak valamit rendesen, abból legrosszabb esetben is kisajtolja a helyes választ.
nov. 24. 09:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!