Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szalagavató, táncolhatok én a...

Szalagavató, táncolhatok én a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Majd 2 év múlva lesz a szalagavatója és 4 fiú van az osztályában lányok meg 20 tehát sehogy sem jönne ki , alsóbbévest kellene választania vaagy én is mehetek vele táncolni? Én más suliba járok. Ez megengedett? Ha igen a próbákat hogy oldhatnám meg?

Igazából nem szeretem más férfival látni a bnőm eszméletlenül zavar. Nem nem azért mert nem bízok benne még mielőtt valaki megkezdi. Csak zavar. Kevés ember van aki szereti látni a barátnőjét/feleségét más férfival táncolni és egymásrahangolni legyen az bármilyen rendezvény.



nov. 21. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Iskolafüggő. Van, ahol engedik, hogy külsősöket hívjanak, van, ahol nem.
nov. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Többnyire szokták engedni, pláne, ha ilyen az arány.


Hogy a próbákat hogyan oldod meg, egyéni szociális probléma.

nov. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!