Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi eredményhirdetőn...

Érettségi eredményhirdetőn megjelenés kötelező?

Figyelt kérdés
Ismétlő érettségit tettem most emelt történelemből de nagyjából tudom, hogy sikerült az elvárt eredmény. Illetve nincs kedvem ilyen hidegben emiatt utazgatni. Történik valami ha nem jelenek meg?

nov. 22. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Persze a tanúsítványt utólag meg kell szerezned, azt nem tudom, van-e postázási lehetőség, kérdezz utána.

De magán az eredményhirdetőn nem kötelező megjelenni - 2 éve csináltam én is ismétlőt, és utólag vettem át a papírt.

nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én tavasszal nem mentem el, kipostázták a tanúsítványt, viszont most ősszel szóltak, hogy már nem tudják postázni, mindenképpen személyesen kell bemennem. Én a helyedben felhívnám őket, az a biztos
nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!