Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kapható akármilyen intő vagy...

Sniffy kérdése:

Kapható akármilyen intő vagy fegyelmi ha nem veszek részt a Szalagavatón?

Figyelt kérdés
Jövőre lesz az évfolyamnak szalagavatója, de nem akarok rajta résztvenni. Osztály főnök azt mondta viszont hogy muszály. Ha nem megyek el, járhat ére valamilyen bűntetés?

nov. 25. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Adható és kapható.
nov. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Én annak idején nem akartam a szalagavató táncban részt venni és ezért az lett volna a büntetésem, hogy belépődíjat kellet volna
nov. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
... fizetnem.
nov. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Én nem vettem részt anno, egyszerűen megbeszéltem az osztályfőnökkel, hogy nem vagyok hajlandó annyi ember előtt színpadon táncolni. Ha jó fej megérti, ha nem ez van, max kapsz egy beírást. De amúgy ha 'lebetegszel' nem hiszem hogy beírhatnak
nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!