Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szalagavató ilyen esetben?

Szalagavató ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy nem érezném jól magamat, s még drága is nagyon.


Ezenkívül párkapcsolatban vagyok, nagyon szeretem a társam.

Nem akarok más lánnyal táncolni, de őt nem vihetem be, mert nem ide jár...


Mit tegyek? Szerintem semmi értelme az egésznek. Rengeteg pénzt költök csak azért, hogy pár órán keresztül rosszul érezzem magam..


De ha nem megyek el mindenki csúnyán fog rám nézni, meg haragudni fog, hogy ÚRISTEN te nem mentél el te szemétláda!!

Félek attól, hogy ez hatással lenne az érettségimre, ha nem mennék el, esetleg neheztelnének rám a tanárok, akiknél mondjuk szóbelizek.


18/F



nov. 27. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

"De ha nem megyek el mindenki csúnyán fog rám nézni, meg haragudni fog"


Ha ilyen tipikus papucs vagy és 0 az önbizalmad akkor jobban jársz ha becsicskulsz és elmész, ha pedig egy komoly, határozott, intelligens Úriember vagy aki megfelelően menedzseli az életét akkor az alapján döntesz, hogy neked mi a jó, nem pedig másoknak akarsz megfelelni.


Én sem alacsonyodtam le olyan szintre, hogy bohóckodjak egy szalagért, nem lett semmi következménye. Az érettségit objektív módon kell értékelni, jó eséllyel pedig a kutyát nem fog a tanárok közül érdekelni, hogy szalagavatón részt vettél-e vagy sem.

nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

"Ezenkívül párkapcsolatban vagyok, nagyon szeretem a társam.


Nem akarok más lánnyal táncolni, de őt nem vihetem be, mert nem ide jár..."


A "társadat" meghívhatod vendégként és pózolhattok instagramra vidáman.

Táncolni nem vagy kötelező, ha nem akarsz, emiatt senki nem fog elővenni, pláne nem szemétládának hívni.


Baromi egyszerű: ha nem akarsz, nem mész, de ha egy alapvetően jó közösségben vagy, szereted a tanárod, az osztálytársaid, akkor érdemes elmenni, mert a szalagavató maga egy tök jó élmény - szerintem legalábbis. Az enyém az volt, még meg se mondom milyen régen, kb annyi ideje, mint ahány éves vagy kérdező.

Az érettségi nyáron van, franc se fog emlékezni rá, hogy elmentél-e szalagavatózni vagy sem. Gondolod, hogy aki lebetegszik pl és nem megy, annak egy jeggyel rosszabbat adnak? Dehogy.

nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én se akartam elmenni, pedig én szerettem az osztály nagy részét, csak ezt a cécót nem. Végül abban maradtam, hogy csak táncolni nem akarok, amit nem is bánt senki, mert több lány volt, mint fiú.


Viszont volt egy lány, aki minden szó nélkül nem jött el, pedig voltak a koreoban olyan részek, amik hülyén mutattak egy párral kevesebb emberrel. Plusz így a párja se állt be táncolni. Na őt szétszedték utána, mint a dögkeselyűk. Az volt az indoka, hogy nem volt kedve esőben elindulni otthonról...


Úgyhogy vagy légy tökös és mondd meg, h nem mész, vagy vállald, hogy utálni fognak.

nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hosszúhajú ***** válasza:
sok ember van párkapcsolatban, aki nem pont az osztálytársával jár. nyilván a lány is megérti, nem fog féltékenységi drámát rendezni. előre borítékolod hogyszar lenne. pedig olvastam itt szép megható sztorikat is hogy mennyire kellemes csalódás volt. és ne feledd, azok akik majd csúnyán néznek rád, azokkal kell még fél évet "együtt élned" . szerintem vágj bele, később nem biztos hogy így látod majd. ha az anyagi oldal nagyon megterhelő az más. az tök érthető. akkor persze más megvilágításba kerül! és fontos: ha kimaradsz az nem azt jelenti hogy hudebátor vagy mert önmagad vagy, hanem hogy magadat helyezed a közösség elé... tanárként írom, ettől még egyáltalán nem függne a jegyed, ez csak emberileg vetne rád más fényt. ha többen is passzoljátok az megint más, de ha csak te.....
dec. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz, ne táncolj, de ettől még a szalagtűző ünnepségre, after partira elmehetsz, ezek független dolgok egymástól.

Viszont ha nem táncolsz, azt minél előbb jelezd, mert akkor úgy kell a tánctanárnak alakítania a koreográfiát. Ha korrekt vagy, nem fog szivatni senki, én is előre jeleztem, nem volt belőle probléma. Az nyilván a tiszteletlenség csúcsa, ha párod van és úgy lépsz vissza, hogy nem keresel neki mást, netán a műsort is betanulod, majd nem mész el, a másik meg ott fog állni egyedül, az ilyet jogosan utálják ki. De ez nem ugyanaz, mint előre tisztázni, hogy nem veszel részt, ne számoljanak veled.

dec. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!