Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt történelemre elég, ha...

Emelt történelemre elég, ha ezekből tanulok?

Figyelt kérdés
Október óta minden hétköznap 1-2 órát törizek, hétvégén többet, az eddigi tankönyveimet kijegyzetelem, elolvasom, visszamondom. Úgymond kiegészítő anyagként megvettem egy kidolgozott szóbeli tételekből álló könyvet, de ezt majd csak tavasszal szeretném igazán elővenni, hogy fel tudjak építeni egy feleletet. Ez szerintetek elég egy 70-80% körüli érettségihez? Ha nem, mit javasolnátok még? :)

nov. 28. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Bőven. Hajrá!
nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez bőven elég
nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2024-től megváltozik a töri érettségi, remélem már az új követelmények szerinti könyvet vetted meg.
nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uuu nagyon örülök, köszönöm a válaszokat. A 23-mas tavaszi szobeli konyvet vettem meg, de azt hallottam hasonló az összes.
nov. 29. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Szóbeliből úgyis csak februárban adják ki a témaköröket, szóval az ráér
nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!