Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozathoz 3-4 oldalas...

Szakdolgozathoz 3-4 oldalas szakirodalmi áttekintést meglehet írni kb 3 hét alatt? Vagy mennyi időt kéne szánni rá?

Figyelt kérdés

nov. 29. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán, még sok is a 3 hét.


Persze ez ember függő, volt olyan ismerősöm akinek egy oldalt megírni volt 1 hét.

nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

"meg lehet írni" - tanuljuk meg kezelni az igekötőket!


Ha 3-4 oldal a szakirodalom, akkor az egész munka 15-20 oldal, az pedig nem szakdolgozati nivó... Elvben egy 15 oldalas fejezetet is meg lehet oldani 3 hét alatt...

nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Bőven.


De ha inkább it kérdezősködsz ahelyett, hogy most is írnád, akkor nem az idővel lesz gondod.

nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Egy nap alatt is.
nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

2, ha már a helyesírásról osztod az észt, akkor tanuld meg leírni, hogy nívó.


Kérdező, bőven meg lehet írni.

nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyi idő alatt 20 oldalt írtam meg.
nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

Persze, többet is ennyi idő alatt.Viszont áruld már el nekem,hogy melyik egyetem és melyik szakán elég 3-4 oldal szakirodalmi áttekintés?

Én egy futottak még kategóriába tartozó vidéki egyetemen tanulok gyógypedagógiát,de még nálunk is sokkal többet várnak el a szakirodalmi áttekintéshez.

dec. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!