Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mozaiknak a Történelem 9....

Mozaiknak a Történelem 9. munkafüzethez van megoldókulcsa?

Figyelt kérdés
A mozaik.info-n sem láttam sok anyagot gimiseknek, megoldókulcsot még kevésbé.

nov. 29. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
A tanórán elmondják a megoldásokhoz fűződő infókat, sztem használd azokat megoldókulcs kapcsán. Nyilván az elhangzottak rögzültek az agyadban és/vagy írásos feljegyzést készítettél az órán a saját füzetedbe, hisz végig figyeltél...
nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 Mert te 16 évesen, kamaszként, biztosan mindig végig figyeltél, jegyzeteltél, és nem hagytál el, (vagy ki) semmit soha.....
nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok...

Képzeld, igen... Az órák 90%ában odakoncentráltam, ami 90% bőven elég ahhoz, hogy az esetek 90%-ában tudjam is magamtól a házit...

Ne légy naiv, szerinted csak önellenőrzés miatt írta ki a Kérdezp ezt a kérdést?

nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 1. Ezt nem hiszem el, ha meg így is van, akkor legyen így, nagyjából nem érdekel senkit rajtad, illetve azokon kívül, akik kérdezőkbe szeretnek belekötni az oktatás témakörben. 2. Választ viszont nem adtál a kérdésre, hogy van-e a Mozaiknak a történelem 9. munkafüzethez megoldókulcsa. Egyébként van, az oldal aljára görgetve, és megnyitva a megoldásokat pirossal jelezve megtalálod.
nov. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
C'est la vie!
nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Igen, a gyakorin ilyen, a kötözködés az élet.
nov. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!