Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell a pót-pót-ZH...

Hogyan kell a pót-pót-ZH díját kifizetni (BME VIK)?

Figyelt kérdés

Már elvileg jelentkeztem rá, de nem tudom hogyan kell kifizetni a díját.


Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget!



#fizetés #BME #ZH #Neptun #pót-pót ZH
dec. 9. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neptunban ki fogják írni.
dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

Utalnod kell a neptunba pénzt, az le van írva, hogy hogy kell. Azt szokták ajánlani, hogy érdemes ott tartani valamennyi pénzt, mert amúgy több nap, amíg megjelenik az összeg ott.

És onnan tudod kifizetni a különböző dolgokat.

dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyes egyetemeken (jobb helyeken) lehet kártyával is fizetni a Neptunban... legalábbis a Semmelweisen lehet. Csodálkoznék, ha a BME-n erre nem lenne lehetőség.
dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor majd a Neptunban a Pénzügyek -> Befizetés alpontnál majd automatikusan megjelenik, hogy mit kéne fizetni?


Mert a VIK-en nem láttam ehhez útmutatót, viszont az ÉPK-n volt ehhez útmutató, de ha azt csináltam akkor azt írta ki, hogy "Ilyen típusú tétel kiírására nincs lehetőség!"...

dec. 9. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

#4

Nézd a kth-n: [link]

De ahogy látom mostmár tényleg lehet simplepay-jel fizetni. Pár éve még nem volt így.

dec. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Neptunban fogják kiírni a díját vizsgaidőszak végén.


Egy tapasztalt ppzhs VIKes

dec. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!