Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen prezentációt tartok,...

Egyetemen prezentációt tartok, de izgulok és a tartalma sem a legjobb?

Figyelt kérdés

Kell egy prezentációt tartanom,de rettenetes félek tőle, az előadásmódom is szörnyű, de most amiből tartok, alig van róla fogalmam kb, jobban kellene tudnom beszélni a témáról, de nem tudok. Nincs, aki ki tudná nekem javítani, amit összeraktam, de szerintem hibás és kb én leszek az egyetlen, aki butaságokat mond.

Elég rosszul vagyok, félek attól, hogy totál hülyének néznek, mert a szakomon elég okos kb mindenki, meg szorgalmas emberek vannak, de én nem vagyok olyan.

A megaláztatástól félek, mert túl egyszerű és nem illik a szak színvonalához az én teljesítményem, szerintem kb középiskolába való.

Hogyan nyugtassam le magam?

Aki egy komoly szakról jött, volt ilyen nálatok? Mi történt az illetővel, hogy kezelték az oktatók?



dec. 10. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Miről tartod a prezentációt? Mennyi időd volt felkészülni rá?
dec. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez lényegében egy féléves projektmunka bemutatása.
dec. 10. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor van a prezentáció? A tanár esetleg nem tud ránézni? Azért van, hogy segítsen, ha kérdésed merül fel. Nem égeted le magad, ha segítséget kérsz, sőt, inkább szerintem értékelni fogja, hogy foglalkoztat annyira a dolog, hogy hozzá fordulj. Sok sikert!
dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Mi az a "komoly szak?"

Mert én pl. anglisztikán végeztem, ennek ellenére kellett tartanom egy 25 perces előadást angol irodalomból, ami lehet másnak mondjuk nevetséges, de nekem 3 hetem ment rá, órák a könyvtárban, hosszas kutatómunka,stb. Nyilván egy mérnöknek más a komoly szak, egy közgazdásznak szintén.

dec. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3

A tanárnak arra sincs ideje, hogy az írásos anyagomat átnézze, amiből nekem a prezentációt kéne tartanom, az utolsó pillanatban adtam le. Most nem tudom, hogy ennek fényében átküldjem-e neki a prezentációt, hogy arra egyáltalán ránéz-e.

#4

Mérnök vagyok.

dec. 10. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Veszíteni valód nincs azzal, ha átküldöd. Mikor lesz a prezentáció, holnap? Amúgy a mesterséges intelligencia ilyenkor nem tud valamit segíteni? Hallottam már több emberkétől, hogy bevetik a prezentációkon,hogy legalább valamennyivel "szakmaibb" legyen, vagy nem tudom. Próbáld meg, hátha!
dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6

Igen, holnap.

Melyik MI-ra gondolsz?

Az ingyenes chatGTP nem elég jó, a fizetős verziója meg sajnos most nem elérhető leterheltség miatt.

dec. 10. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!