Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki végzett-e gépészmérnöki...

Gyula 07 kérdése:

Valaki végzett-e gépészmérnökit gépjárműtechnikai specializáción? Záróvizsgám lesz januárban, és szükségem lenne a kidolgozott tételekre, vagy, ha nincs senkinek kidolgozva akkor tananyag kéne belsőégésű motorok I és II nevű tantárgyból.

Figyelt kérdés
Ha kidolgozott tétele lenne valakinek nagyon megköszönném, de ha nincs már az is segítség, ha tananyagot tudnátok küldeni. Belsőégésű motorok I és belsőégésű motorok II tárgyból kellene, van némi ppt-m, de az oktató nem küldött le minden szükséges anyagot a tárgyhoz, mivel a fele órát meg se tartotta, így csak azt küldte amit vizsgán kért (de a zátóvizsga tételek kidolgozásához kellene az egész tananyag)

dec. 12. 20:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Valaki?
dec. 13. 19:46
 2/5 totolala ***** válasza:
77%
Azt sem írod le, melyik egyetem te paprikajancsi.. Talán írj rá valamelyik szaktársadra, vagy valakire aki korábban végzett.
dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Vanbaj. És ebből mérnök lesz 😆

Vagy nem.

dec. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, Debreceni Egyetem kihelyezett szakja Nagyváradon, nincsenek korábban végzettek, mivel mi vagyunk az elsők akik ezt végzik itt :D Kerestem már számos helyt, hogy ki az aki ilyet specializációt végzett, de nagyon kevesen végzik ezt a specializációt, mindenki folyamatmérnökit választ.. szóval ja
dec. 17. 13:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló nem értem minek írsz ide anonimként, segíteni nem tudsz, de teszed az eszed :)) mr tökéletes :))
dec. 17. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!